Úvodní strana webu - Creativ studio - weby nové dimenze

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vítáme Vás.

Jste začínající podnikatel nebo ředitel velké společnosti a potřebujete vytvořit internetové stránky? Napadl Vás fantastický internetový projekt? S tím Vám rádi pomůžeme!! Poskytujeme kompletní internetové služby ( tvorba www stránek, webdesign, Content Management System Typo3, tvorba eshopů, marketingové aktivity - affiliete program, bannery, multimediální prezentace, webhosting, poradenství ... ).

Vytváříme WWW systémy pro on-line komunikaci, prezentaci informací, obchodování či řízení. Vytváříme systémy, které maximálně využijí silné stránky internetu.

Naší činností je tvorba kompletních internetových prezentací, eshopu a mnoha dalšího, pro společnosti z různých oborů. Naší snahou však není pouhá tvorba www stránek, ale snažíme se navrhovat všem klientům taková internetová řešení, která jim mohou přinést největší užitek a zisk.

Máte již www stránky nebo jsou zastaralé?

Kvalitní prezentace firmy na internetu se dnes stává nevyhnutelnou. Web vytvořený za "pár korun" studentem či kamarádem již dnes nestačí. Zákazníci Vás dnes nehledají pomocí katalogů či telefonních seznamů, ale jedině v síti internet. Tuto skutečnost nám potvrzují i naši klienti, kteří získali slibné zakázky již v prvním měsíci po spuštění své internetové prezentace.

Fantasy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky